Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční schůze 2007

15. 12. 2007
Dne 8. prosince 2007 od 17:00 proběhla v Rokytenské Kozlovně schůze fotbalového týmu FC Rokytno. Účast kupodivu nebyla tak chabá, z 11 hráčů se schůze zúčastnilo 7 lidí (jmenovitě - David Příhoda, Míra Lukeš, Michal Starý, Kamil Tatíček, Zdeněk Sláma, Pavel Kříž, Kuba Nečas) a svou návštěvou nás poctil i týmový trenér Patrik Jaroš. Je nutno připomenout, že schůze se neúčastnili 2 členové, i přesto, že měli možnost (mohli klidně dorazit později), a to Michal Příhoda a Michal Slabý. Program schůze si připravil Kamil Tatíček, tudíž nebyla nouze o zábavu a pečlivě se vše prodiskutovalo.

Program:

  1. Rokytno cup 2008
  2. Čučo cup 2008
  3. Pába cup 2007
  4. Malá kopaná ve Žďáru 2008
  5. Fotbalové hřiště na Rokytně
  6. Vybavení pro tým
  7. Finanční záležitosti
  8. Změny v týmu
  9. Všechny možné turnaje pro příští rok

Ad 1. Rokytno cup 2008: Termín turnaje byl domluven na sobotu 23. srpna 2008. Datum se ale může ještě samozřejmě změnit, vše bude záležet hlavně na počasí a na ostatních okolnostech. Vše bude probíhat vesměs stejně jako letos. Startovné pro každý přihlášený tým bude činit 500 Kč. Počet mužstev byl stanoven na 12. Zbývá za úkol pozvat na turnaj i Rokytno od Pardubic a sehnat rozhodčí. Bude nutné ujasnit pravidla, aby nedocházelo k neshodám a nedorozuměním. 14 dní před turnajem se uskuteční organizační schůze - účast nutná! Úkoly kolem turnaje byly rozděleny mezi hráče: Míra Lukeš - pozvánky, finance, tvrdý alkohol a jídlo, Kuba Nečas a Pavel Kříž - lajnování, úpravy a příprava hřiště, David Příhoda - nealko a pivo, Michal Starý - jídlo (spolu s Mírou), Kamil Tatíček - organizace - týmy, rozhodčí. Patrik Jaroš - stánky. Co se týče obsluhy tak k pití zatím přislíbily pomoc dvě slečny - Maruška (od Kamila), která se osvědčila i letos a Pavla (od Patrika). K jídlu zatím nebyl přidělen nikdo.

Ad 2. Čučo cup 2008: Nahlášení týmu na tento turnaj má na starost Maruška. Je to kvalitní a dost náročný turnaj na úrovni, tudíž bude potřeba složit tým z opravdu schopných hráčů. Jedná se o celovíkendovou akciposlední víkend v červenci. Odkaz na stránky tohoto turnaje naleznete na stránkách rokytenského fotbalového týmu. Zde je uvedeno vše, co souvisí s turnajem a co by vás mohlo zajímat.

Ad 3. Pába cup 2007: Turnaj se uskuteční v neděli 23. prosince 2007 (asi od 13:00) v tělocvičně 2. ZŠ v Novém Městě na Moravě. Turnaje se zúčastní 4 týmy - FC Rokytno, Holubka A, Holubka B a Pivní Komando. Optimální počet hráčů je 6. Startovné činí 150 Kč.

Ad 4. Malá kopaná ve Žďáru: V této věci bylo rozhodnuto pouze přihlášení FC Rokytno do Žďárské ligy na příští rok. Všichni hráči souhlasili.

Ad 5. Fotbalové hřiště na Rokytně: Na schůzi se řešil problém s údržbou hřiště, hlavně se sekáním trávy. Nebyl však vyřešen. Momentálně je vše v jednání. Je však jasné, že vše záleží na domluvě hráčů a jejich ochotě a aktivitě.

Ad 6. Vybavení pro tým: Tento úkol dostal na starosti Patrik. Je potřeba sehnat - černé trenky k dresům, černé nebo zelené štulpny, rozlišováky a míče. Na jednotlivých hráčích pouze je, aby si sehnali vhodnou obuv na jednotlivé turnaje, zápasy a tréninky, ať už v tělocvičně, na trávě nebo na prosívce. Dále je potřeba sehnat kvalitní lékárničku (Kellen).

Ad 7. Finanční záležitosti: Pokuty - neúčast bez omluvení - trénink - 50 Kč, zápas - 100 Kč, omluva je nutná 1 den dopředu. Příspěvek do kasy na příští rok činí 200 Kč(+ 100Kč za každý měsíc zpoždění) na každého, výběrčími byli zvoleni Pavel Kříž a Kuba Nečas. Peníze jsou potřeba vybrat do konce ledna!

Ad 8. Změny v týmu: Pokud Michal Laštovica ukončí své působení jako manažer v Pivním Komandu, stane se manažerem týmu FC Rokytno. Toto řešení má na starosti Kamil Tatíček, který se má s panem Laštovicou sejít a vše prodiskutovat. Každopádně působení pana Laštovicy by bylo pro náš tým velkým plusem. Dále se odhlasovalo přijetí nového hráče do týmu, a to pana Julia Janeby z Rokytna. A v poslední řadě je v řešení působení hráče Marka Kršky, a to, zda bude nebo nebude nadále v tomto týmu účinkovat.

Ad 9. Všechny možné turnaje pro příští rok: (upozornění - nejsou uvedeny v pořadí, jak by měly probíhat za sebou!): 1. Čučo cup, 2. Turnaj v Českém ráji, 3. Vlachovice, 4. Petrovice, 5. Olešná, 6. Bohdalec, 7. Radňovice, 8. Pohledec, 9. Rokytno cup, 10. Moravec, 11. Ostrov nad Oslavou, 12. Nížkov, 13. Autobus cup

Mimo tento program bylo rozhodnuto, že Kuba Nečas se bude starat o rokytenskou fotbalovou nástěnku. A dále vyšlo na světlo, že v nejbližší době ukončí svou činnost pan starosta.

Shrnutí: Schůze proběhla jako po másle, nedošlo k žádným sporům nebo odlišným názorům, ani k nesouhlasům s jednotlivými návrhy a body programu. Všichni účastníci byli seriózní a bez jakýchkoli problémů se na všem shodli. Poděkování patří Kamilu Tatíčkovi, který si připravil a řídil program. Diskuze a organizace proběhla bez jakéhokoli zmatku a nedorozumění, vše bylo zcela jasné a srozumitelné. Vše, co se na schůzi probralo a rozhodlo, bylo pečlivě zapisováno a ve výsledku zdokumentováno.

15. 12. 2007, Rokytno, Marie Káfoňková (týmová úřednice:o) )