Jdi na obsah Jdi na menu
 


BeerBall - FCD Turnov

13. 6. 2008

V sobotu dne 12. dubna 2008 proběhl ve sportovní hale TJ Turnov mezinárodní futsalový turnaj BeerBall – FCD Turnov.

Rokytno zastupoval tým s názvem H-Mont Nové Město na Moravě složený z 6 hráčů, a to - Kamil Tatíček, Michal Příhoda, Michal Starý, Pavel Kříž, Marek Škorpík a Leoš Škorpík jako brankář.

Turnaje se zúčastnilo 12 týmů (jmenovitě – H-Mont Nové Město na Moravě, Greens Liberec, T-Mobile Hungaria, FC Přepeře, Hemeroidi Varnsdorf, FC Dalmach Turnov, Desperado Budapešť, FC Prašivky Liberec, FC Kacanovy, Horkýže Slíže Děčín, Kamax Turnov a AC Gong České Budějovice).

Hrálo se 4 + 1, dle pravidel futsalu s úpravou pro turnaj a rozpisu organizátora turnaje. Hrací systém - dvě skupiny po 6 týmech, ve skupině hrál každý s každým, dále pak záleželo na umístění, každý tým si zahrál minimálně 6 utkání, každý zápas trval 12 minut. Začátek byl v 8:00, první zápas se hrál v 8:15. Turnaj končil kolem 17:00. Odměněny byly všechny týmy, nejen vítězné.

Náš tým se umístil (bohužel) na 9. místě, odměněn byl několika kartony svijanského piva. Na 3. místě skončilo Desperado Budapešť, na 2. Greens Liberec a na 1. AC Gong České Budějovice.

 

Dění mimo turnaj raději nebudu popisovat, s ohledem na některé osoby, které víkendový výlet mimo rodný kraj vzali spíše jako snadnou cestu do stavu delirium tremens, nežli účast na turnaji :o) :o) :o)

 

Za tým Marie Káfoňková (týmová úřednice)


Výsledková listina:

 

Obrazek


Zdroj: http://www.fcdalmach.ic.cz