Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olešná Cup 2007 - report

19. 8. 2007
V sobotu 18.8.2007 se jako každý rok konal turnaj malé kopané. Byl to letošní první turnaj ve kterém jsme se poprvé zúčastnili jako tým ROKYTNO. Dorazili jsme v sestavě 7 hráču (Michal Slabý, David a Michal Příhodovi, Ondřej Coufal, Michal Starý, Pavel Kříž, Jakub Nečas )

Do Olešné dorazilo 15 mužstev které byli rozlosovány do 3 skupin. My(Carda) jsme si vylosovali B2, dále v načí skupině byli Hasiči NMnM, Výběr, Vítějeves a tým Nekopnem si. Do prvního zápasu jsme nastoupili proti hráčům Výběru. zápas skončil nerozhodně 0:0. Ve druhém zápase se nám postavil tým Hasiči stav byl opět nerozhodný 0:0. Do třetího zápasu ve skupině proti Vítějevsi sme se snažili vyhecovat, ale ani to nepomohlo a stav byl zase 0:0. Do posledního zápasu skupiny jsme nastoupili proti týmu nekopnem si s tím že musíme vyhrát a podařilo se zápas skončil 3:0 v náš prospěch. Góly dávali : Pavel Kříž 2x a David Příhoda 1x. Postup ze skupiny B jsme měli zajištěný a to ještě z druhého místa.

Ve čtvrtfinále proti nám nastoupil domácí tým a my jsme do zápasu nastupovali bez Pavla Kříže, který musel odjet na zápas. Hned v začátku zápasu se nám zranil náš útočník Michal Starý a mi až dokonce hráli bez střídání. I přesto jsme se snažili zápas vyhrát ale po dlouhých bojích stav byl 3:1 v náš neprospěch. Jediný gol za náš tým dával David Příhoda.

Nejlepší střelci našeho týmu byli David Příhoda a Pavel Kříž oba vstřelili dva góly.
Nejlepší hráč týmu byl Michal Slabý, který nás určitě jako brankář hodně podržel.

neči
 

Náhledy fotografií ze složky