Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlachovický pohár - report

7. 8. 2007
V neděli 28.7. se uskutečnil již 7. ročník Vlachovického poháru. Náš tým tu reprezentovali 4 hráči (Starý, David Příhoda, Nečas, Kříž), kteří nastoupili za tým Olešné.

Turnaje se zůčastnilo 16 mužstev, které byly rozlosovány do 4 čtyřčlenných skupin. Do naší skupiny B byly nalosovány týmy Holubka, Sosáci a Radňovice. První zápas jsme se utkali s mužstvem Holubky. Dobře rozehraný zápas, ve kterém jsme vedli už 2:0, jsme si však pokazili několika chybami a konečný stav byl 2:2. Dalším soupeřem byli Sosáci, kteří nás porazili jediným dost pracně vydřeným gólem 1:0. Ve třetím zápase skupiny jsme narazili na tým Radňovic. Úplně jsme zaspali začátek a dostali dva rychlé góly. naštěstí jsme se brzo vzpamatovali a podařilo se nám zápas otočit a vyhrát těsně 3:2.

Nakonec jsme ve skupině obsadili třetí místo, ale i to bylo postupové, protože skupiny se hrály prakticky jen o rozdělení osmifinále.V tom se ale naše skupina střetla z týmy ze skupiny C, která byla asi nejkvalitněji obsazená (3 mužstva z této skupiny na prvních třech místech v konečném pořadí). Naším osmifinálovým soupeřem byl tým Maršovic (pozdější vítěz), kterému jsme podlehli vysoko 1:5.

Vlachovický turnaj tedy vyhrály Maršovice, druhý byl H-Sport, třetí Drtič Radešín a na čtvrtém místě Sosáci. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Benc z Maršovic, ceny pro nejlepšího střelce převzal Michal Ondráček z téhož mužstva.

Co se týče našeho složeného týmu, nejlepším střelcem se stal náš Michal Starý se třemi góly, nejlepšího hráče těžko vybrat:)

Další info a foto na Vlachovickém webu www.vlachovice-nm.cz.

crizp